• Αρχική
  • -
  • Άρθρα
  • -

Ημερίδα με θέμα «Διεθνοποίηση της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης: Συνεργασία Συμβατικής και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης»

Tο Università degli Studi Guglielmo Marconi σε συνεργασία με το ΤΕΙ Αθήνας διοργανώνουν Ημερίδα με θέμα: «Διεθνοποίηση της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης: Συνεργασία Συμβατικής και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης» στο Πολιτιστικό Κέντρο Κωστής Παλαμάς του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ακαδημίας 48 και Σίνα, 105 62 Αθήνα) την Πέμπτη 26 Φεβρουαρίου 2015 και ώρες 09:30-13:30.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.

Θα χορηγηθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.