10 Χρόνια CE.A.R.S

Με ιδιαίτερη χαρά και συγκίνηση γιορτάζουμε φέτος τα 10 χρόνια CE.A.R.S

10 χρόνια συνεχούς και αδιάλειπτης προσφοράς υπηρεσιών προσαρμοσμένων στις ανάγκες του κάθε ενός ξεχωριστά.

10 χρόνια καινοτομιών και λήψης τολμηρών αποφάσεων που για την εποχή τους έμοιαζαν άπιαστα ονειροπολήματα, τώρα όμως έχουν γίνει ο κανόνας για όλες τις αντίστοιχες προσπάθειες που προέκυψαν μετέπειτα.

Το μυστικό πέρα από την προσωποποιημένη και ποιοτική εξυπηρέτηση των σπουδαστών, την προσφορά υψηλής ποιότητας προγραμμάτων που καλύπτουν όλο το φάσμα της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης και την προτεραιότητα στην εξυπηρέτηση  ακόμα και για πράγματα που ξεφεύγουν από τις προσφερόμενες υπηρεσίες μας, είναι η ικανοποίηση που νιώθουν οι εκπαιδευόμενοι μας και επιστρέφουν στο CEARS για να εξυπηρετήσουν τις αυξανόμενες ανάγκες τους και να δεχθούν τις λύσεις που τους προσφέρουμε στον αναπτυσσόμενο τομέα της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Οι δυσκολίες όλα αυτά τα χρόνια πολλές και πολύπλευρες, αυτό που κατάφεραν όμως ήταν να πεισμώσουν όλους εμάς ώστε να αρθούν κάθε λογής εμπόδια και αγκυλώσεις και τελικά η ποιότητα των προσφερόμενων από εμάς προγραμμάτων να λάβει την αρμόζουσα αναγνώριση.

Συνεχίζουμε με το ίδιο όραμα και νεανική όρεξη, ειδικά τώρα που η εξ αποστάσεως εκπαίδευση λαμβάνει καθολική αναγνώριση της αναγκαιότητας και της σπουδαιότητάς της, να ανακαλύπτουμε νέες λύσεις σε κάθε μορφής ανάγκη εργαζόμενου, φοιτητή, μαθητή ή  οποιουδήποτε που αναζητεί εύκολη πρόσβαση στη γνώση και να πρωτοπορούμε σε προγράμματα και υπηρεσίες χωρίς την παραμικρή έκπτωση στην ποιότητα και την άμεση εξυπηρέτηση.