Marconi University εξετάσεις Σεπτεμβρίου 2021

Ανακοίνωση

Η εξεταστική Σεπτεμβρίου του Marconi University  θα διεξαχθεί μεταξύ 27 Σεπτεμβρίου και 4 Οκτωβρίου.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να δηλώσουν τα μαθήματα στα οποία θα εξεταστούν μέχρι τη Δευτέρα 30 Αυγούστου.

Κανονισμός του Πανεπιστημίου σχετικά με τις online εξετάσεις:

• Η συμμετοχή στις εξετάσεις προϋποθέτει την συναίνεση του φοιτητή στη χρήση κάμερας μέσω της εφαρμογής Zoom. Η χρήση της κάμερας γίνεται αποκλειστικά και μόνο για την ορθή διεξαγωγή των εξετάσεων.
  • Εάν η επιτροπή αντιληφθεί ότι κάποιος φοιτητής αντιγράφει ή δεν τηρεί τους δεοντολογικούς κανόνες, η εξέτασή του ακυρώνεται.
  • Εάν κάποιος φοιτητής αφήσει τη θέση του πριν την ολοκλήρωση του γραπτού του τότε η εξέτασή του ακυρώνεται.
  • Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση ακουστικών, ηχείων ή οποιουδήποτε άλλου μέσου αναπαραγωγής ήχου εκτός της εφαρμογής Zoom με την οποία γίνεται η επίβλεψη των εξετάσεων.
  • Η συμμετοχή στις εξετάσεις αυτόματα αποτελεί συναίνεση στους παραπάνω κανονισμούς.